Дошкільна група

Про зміну вартості харчування!

З 01 березня 2016 року вартість харчування дітей в групах дошкільних навчальних закладів з 9-ти годинним перебуванням становить 15,00 гривень, в групах з 12-ти годинним перебуванням - 18,00 гривень, в групах з 24-х годинним перебуванням - 20,00 гривень на день. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у розмірі, що становить 60 % від вартості харчування на день.

До відома батьків про харчування вихованців дошкільних навчальних закладів!

Відповідно до Закону України від 24.12.2015р. №911-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", який набирає чинності з 01 січня 2016 року, внесено зміни до Закону України "Про дошкільну освіту".

Частина 5 статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту" в новій редакції викладається:

-  Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірах, визначених органами місцевого самоврядування або відповідними органами управління.

-  Пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки, надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.

-  Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. За харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, плата не справляється.

-  Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах".

Адміністрація НВК №12

Свято осені