Національно-патріотичне виховання

04 лютого 2016 року в 7 класі з метою розвитку  інтересу  учнів до вивчення історії, географії, культури України та традицій рідного краю, зміцнення  почуття національної гордості й гідності, виховання  патріотизму  була проведена виховна година на тему «Чи знаєш ти свій рідний край ?» (кл.керівник Апанаскович А.О.)

3 лютого 2016 року у 9 класі була проведена  виховна година з елементами дослідження «ОСЬ ТАКІ З ТОБОЮ МИ, ЗЕМЛЯЧЕ…» ( кл.кер. Пономаренко С.І.)

У ході виховної години учні познайомилися з видатними особистостями України, які є гордістю, славою та духовним надбанням нації, що сприяло формуванню в учнів почуття особистої відповідальності та гордості за долю своєї держави та українського народу, ціннісне ставлення до суспільства, мови, сім'ї, самого себе.

22 січня ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Як спитають мене люди,

Хто я, тодi скажу їм:

Що я українець щирий,

Український в мене дiм!

І для України в мене

Серце iз любовi б'є,

Я за Україну рідну

Вiддам все життя своє.

Такі слова-обіцянки лунали в День Соборності в нашій школі. Це свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки,   що відбулося в1919 році. Майже 100 рокiв тому це слово було вписане в iсторiю українського народу, народу, але святковим днем українського календаря воно стало тiльки вiд недавна.

Лише за умов державотворчих державотворчих процесiв в Українi цей день набув своєї чинностi. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999.В цей день в школі були проведені: урочиста лінійка “Співаєм славу тій події і тепер!”, виставка малюнків «В єднанні наша сила!», виховний захід «В єднанні – сила держави!»  та класні години, присвячені урочистому дню, під час яких учні дарували  Україні свої серця, обійми, бажали гарної долі та мирного майбутнього.

Класна година в 5 класі(кл. керівник Мовчан Н.І.) 22.01.2016

«Найбільше Україну любить тільки  той, хто шанує й поважає інших. Лише там буде мир і злагода!»

Класна година в 6 класі(кл. керівник Романенко Л.А.) 25.01.2016

Класна година в 8 класі(кл. керівник Овчіннікова Є.В.) 26.01.2016

Ми віримо, що наші учні будуть достойними громадянами своєї Батьківщини, справжніми патріотами.

Виховний захід "Зима іде - свята веде"