Наші досягнення

Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"( ІІІ місце).

Переможниця - учениця 9 класу Шкурко Анастасія.

Участь учнів школи в міському етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад

10  учнів школи ( 9%):  Шкурко А., Василенко К., Савченко С., Гордєвська Н., Давидов  С.(9 клас), Рибалко М., Данилюк А.(8 клас), Кравченко М., Гальчанська А., Іванова В.(7 клас)  взяли участь  у ІІ етапі Всеукраїнських  учнівських  олімпіад із  7 базових дисциплін – української мови та літератури, математики, фізики,  історії, основ правознавства, фізичної культури та трудового навчання ( минулого року  2 учнів з 3 предметів).

Переможцями стали 2 учнів:

Гальчанська Анна (7 клас, ІІІ місце, українська мова та література, вчитель Кошель В.В.),

Василенко Катерина (9 клас, ІІІ місце, трудове навчання, вчитель Оксамитна О.М.).

Вітаємо наших переможців!!!

Розвивайтесь, дерзайте, геніями виростайте!

Будьте першими в науці і високими душею!

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею!

Навчальні досягнення учнів 2-9 класів  у І семестрі 2015/2016 навчального року

2014/2015 навчальний рік